Alanofis
Ahşap & Metal Yapı San. Tic
Konferans salonu yapımı
Konferans salonu koltukları tamiri
Konferans salonu koltuğu yedek parça
Konferans koltuğu plastikleri
Konferans koltukları
konferans koltuğu yedek parçaları
konferans koltuğu tamiri
konferans koltuk parçaları
konferans koltuğu yedek parçaları
konferans koltuğu mekanizması
Konferans salonu dekorasyonu
Konferans koltuğu teknik şartnamesi
Konferans salonu akustik yapımı
Konferans salonu sahne perde yapımı
Konferans salonu tamiri
Konferans koltugu bakım hizmetleri
Konferans salonu dekorasyon hizmetleri
Konferans koltuk yenileme
Konferans salonu ölçüleri
Konferans salonu imalatı
Konferans salonu yenilenmesi
Konferans salonu yapım şartnamesi
Konferans koltuğu fiyatı
konferans salonu maliyeti
Konferans salonu koltuğu
Konferans koltuğu parçası
konferans salonu koltuğu tamiri
konferans koltuk imalatı
Konferans koltuğu tamiri
Konferans salonu tamiri
ANAHTAR TESLİM DEKORASYON HİZMETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN İTİNA İLE YAPILAMKADIR SÖZ VERDİĞİMİZ GÜNDE  DENEYİMLİ TEKNİK PERSONELİMİZLE HİZMET VERMEKTEYİZ 
10 yıldır dekorasyon sektöründe hizmet veren Alan Yapı Dekorasyon olarak uzman kadromuzla konferans salonu yapımı, dekorasyonu ve konferans  koltuk tamir, konferans koltuk yedek parçaları ve koferans salonu yapımı bakım ,konferans koltukları yenileme işlerinizi aralıksız kaliteli ve en hızlı şekilde yapmaktadır. 
Konferans salonları dekorasyon , bakım işleri bizden sorulur. Türkiye’nin önde gelen okul Üniversite konferans salonlarının yapımı dekorasyon , tadilat , bakım , yenileme gibi işlerini sorunsuz ve en hızlı şekilde uzman kadromuzla yapmaktayız. Lise, üniversite, konferans  salonlarındaki koltukların, her türlü tadilat, tamir işlemlerini yapmaktayız . 
SUNDUGUMUZ ÜRÜN VE HİZMETLERİ;  
Konferans salonu yapımı, Konferans salonu imalatı, Konferans salonu tasarımı, Okul konferans salonu yapımı, Konferans koltukların imalatı, Konferans koltuk yedek parçaları, Konferans koltuk yenileme , konferans koltuk kumaş değişimi, Koferans koltuk tamiri, Konferans salonu yapım işleri, Konferans salonu tamir iş, Konferans salonu koltuk imalatı, Konferans koltugu imalati, Konferans koltugu kumaş değişimi,Kullanılmış konferans koltukları, Konferans salonu ölçüleri işleri, KONFERANS SALONU KOLTUK MONTAJI, KONFERANS KOLTUK TADİLATI, KONFERANS KOLTUK BAKIMI, KONFERANS KOLTUK YÜZ DEĞİŞİMİ, KONFERANS KOLTUK KOLÇAK DEĞİŞİMİ, KONFERANS KOLTUK SÜNGER DEĞİŞİMİ,
KONFERANS KOLTUK SÜNGER, ABİYES KAPAK, KONFERANS KOLTUK MEKANİZMA DEĞİŞİMİ, KONFERANS KOLTUKLARI AYAK DEĞİŞİMİ,
KONFERANS KOLTUK OTURAK KAPAK DEĞİŞİMİ, KONFERANS KOLTUKSIRT KAPAK DEĞİŞİMİ, KOMPLE KONFERANS SALONU TADİLATI VE AKUSTİK HİZMETİ için Yetkili kişi 0532 709 30 28 0216 574 46 40
Konferans koltuğu yedek parçaları
Konferans koltuğu yedek parçaları konferans koltukları alımdan sonra kullanılan konferans koltukları için büyük önem arz etmektedir. yedek parça tedarik etmek ve kolay uygulanabilir yedek parçaları tercih edebilmek konferans koltukları için büyük bir olanak arz eder. Bu sayede düzenli masrafların önüne geçilebilir. Konferans koltuğu tekli alım olanağı firmamızda mümkündür. Konferans salonu koltukları alımından sonra yapılacak olan toplantı ve sunumlarda muhakkak konferans koltuklar zarar görecek ve yedek parça ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Bu gibi durumlara karşın ucuz yedek parça tedariki yapabilmek ve konferans koltukları teknik servis hizmeti büyük bir olanak olarak Şirketimiz faradından sunulmaktadır.
Konferans Koltuğu Yedek Parçaları Ucuz konferans koltuğu yedek parçaları günümüzde bulunması pek mümkün olmayan donanımlardır. Biz direkt olarak imalatçı firmayız her model ve marka konferans koltuğu orijinal yedek parça imalatı dağıtımı ve konferans koltukları yenileme yapıyoruz. Bu girişim ile uzun ömürlü kalıcı yedek parça alma fırsatını sizlere sunuyoruz. Konferans koltuğu yedek parçada kalite önemli olduğu gibi yedek parça sektöründe de kaliteli malzeme büyük önem arz etmektedir. 
Konferans koltuğu yedek parçaları yedek parçalarda kullanılan hammaddelerin kaliteli ve orijinal olması yedek parça olanağının tanınması ile koltuklarınıza yapılan müdahaleler çok daha sağlam bir alt yapıyla karşımıza çıkmaktadır. Koltuk yedek parçada kaliteli ürün tercih etmek çok faydalı sonuçlar sunacaktır. Yedek parçanın kaliteli olması ürünü yeniden satın almak değerinde değildir, aynı artılarını sunmaktadır. Bu nedenle konferans koltuk yedek parçanın iyisini ve uygun fiyatlısını tespit ederek satın almak, Konferans koltuklarınızın ömrünü büyük oranda uzatacaktır. Bu da sizin cebinizden çıkan masrafı azaltacaktır.
 
 

 
Konferans koltuk tamiriKonferans salonu yapımıAmfi sıralarıKonferans koltuk parçalarıHakkındaİletişim